Jak udekorować dom na Wielkanoc?

Opublikowany: Mar 15 2021 przez admin

04 (14)

Wielkanoc to szczególny czas w roku, który wymaga celebracji. Poza przygotowaniem smacznych potraw, warto przystroić dom. Jak to zrobić?

Dekoracje na Wielkanoc DIY

Nie ma nic lepszego, niż wspólne spędzanie czasu z rodziną na tworzeniu wyjątkowych dekoracji. To doskonała zabawa oraz możliwość zbliżenia się do siebie. Wielkanocne ozdoby DIY nie wymagają szczególnych zdolności manualnych, dlatego nikt nie powinien mieć problemu z ich odwzorowaniem. Przed rozpoczęciem prac warto zastanowić się nad tym, co nam się najbardziej kojarzy ze świętami. Niektórzy powiedzą, że zajączki, inni, że pisanki, a jeszcze inni, że żonkile czy bazie. Ponieważ o gustach się nie dyskutuje, trzeba kierować się własnymi upodobaniami. Dobrym pomysłem jest połączenie wszystkich atrybutów Wielkanocy w jedną ozdobę. Idealną bazą dla takiej dekoracji okaże się słoik. Możemy do niego włożyć gałązki bazi, pisanki czy też zajączki. Przy pomocy słoika stworzymy także mini ogród. Potrzebujemy do tego keramzytu, ziemi, piasku i oczywiście roślinek. To tani i prosty sposób na wielkanocną dekorację nawiązującą do wiosny.

Gdzie kupić dekoracje na Wielkanoc?

Jeśli należysz do tych osób, które kompletnie nie mają czasu na robótki ręczne, nie musisz się niczym martwić. W świątecznym sezonie ciekawe dekoracje pojawiają się w wielu kwiaciarniach i supermarketach. Najprościej jednak zamówić je w internecie. W sieci znajdziesz mnóstwo producentów oferujących ciekawe propozycje wielkanocnych ozdób. Pamiętaj jednak, że dekoracje wielkanocne muszą pasować do stylistyki całego budynku. Jeśli jesteś posiadaczem nowoczesnego domu, postaw raczej na minimalistyczne ozdoby. Dotyczy to szczególnie tych dekoracji, które znajdą się na zewnątrz domu. Budowle takie jak te widoczne na stronie https://pracownia-projekty.dom.pl/wiadomosci-179823-nowosci-projektowe-od-pracowni-homekoncept-5.html powinny być okraszone stylowymi i nowoczesnymi dekoracjami. Dobrym pomysłem będą figurki lub drzewka, na których powieszone zostaną pisanki w pastelowych kolorach. Domy klasyczne mogą być za to przyozdobione w bardziej swobodny sposób.

Kategoria: Wiadomości
Tagi: ,

Komantarz

*

*

 
Ciekawy artykuł close
Zaprojektuj dom swoich marzeń Imoplan.pl