Funkcjonalne suszarki na balkon, do domu i ogrodu

Opublikowany: Sty 11 2017 przez admin

Pranie należy do tak podstawowych domowych czynności jak gotowanie i sprzątanie. Sezon urlopowy nie tylko nie zwolnił nas z tego obowiązku, ale zapewne przysporzył jeszcze większej niż w ciągu roku liczby rzeczy do prania, zwłaszcza jeśli posiadamy dzieci w wieku szkolnym, które właśnie wróciły z wakacji.

fot. Galicja

Aby przyspieszyć proces suszenia naszych ubrań korzystamy dziś już nie tylko ze sznurków umieszczonych nad wanną lub rozwieszonych na balkonie czy w ogrodzie. Niezwykle praktyczne okazują się lekkie suszarki, które możemy ustawić w dowolnym miejscu, także we wnętrzu mieszkania. Wykonane z aluminium lub ze stali nierdzewnej, pokryte emaliowaną powłoką, często o ciekawej konstrukcji, klasyczne lub teleskopowe doskonale sprawdzą się na balkonie i w ogrodzie. Ułatwią rozwieszanie odzieży, pościeli i ręczników, a także umożliwią ich odpowiednie suszenie. A kiedy już nie będą potrzebne w prosty sposób złożymy je i umieścimy w wybranym miejscu.

Warto dodać taką suszarkę do kolekcji domowych sprzętów. Nie zajmie wiele wolnej przestrzeni, sprawdzi się o każdej porze roku, a przede wszystkim ułatwi codzienne funkcjonowanie.

fot. Galicja

Wśród rynkowych propozycji znajdziemy bardzo praktyczne, o ładnym, kolorowym wykończeniu i doskonałych parametrach użytkowych, dostępne w kilku wymiarach suszarki balkonowe firmy Galicja:

Suszarka balkonowa Classic 18m.
Rozkładana suszarka balkonowa. Wykonana w całości ze stali pokrytej emalią.
Wymiary: 180x55x105cm
Powierzchnia wieszania: 18m
Cena brutto: 51,95 zł

Suszarka balkonowa nierdzewna 11m.
Rozkładana suszarka balkonowa, o praktycznej konstrukcji. Wykonana w całości ze stali, łącznie z drutami do wieszania. Druty pokryte białą emalią. Wyposażona w praktyczne uchwyty do suszenia obuwia.
Wymiary: 163x60x103cm
Powierzchnia wieszania: 11m
Cena brutto: 78,34 zł

Suszarka balkonowa teleskopowa 20m
Suszarka balkonowa teleskopowa wykonana w całości ze stali nierdzewnej pokrytej emalią.
Wymiary:
Długość:107×180 cm, szerokość: 56 cm, wysokość: 94 cm
Powierzchnia wieszania: 20m
Cena brutto: 159,89 zł

Suszarka balkonowa, aluminiowa 18m.
Rozkładana suszarka balkonowa. Wyjątkowo lekka, dzięki aluminiowej konstrukcji, która umożliwia również łatwe rozkładanie suszarki. Nogi suszarki o mocnej, stabilnej konstrukcji wykonane są z rurek stalowych, pozostałe elementy służące do wieszania wykonano z aluminium.
Wymiary: 175x55x110cm
Powierzchnia wieszania: 18m
Cena brutto: 71,94 zł

Kategoria: Przydatne produkty
Tagi: , ,

Komantarz

*

*

 
Ciekawy artykuł close
Zaprojektuj dom swoich marzeń Imoplan.pl