Sofa z funkcją spania w dwóch odsłonach

Opublikowany: Lut 11 2017 przez admin

Sofa to nasza przystań spokoju, a jej najlepszymi synonimami są: wygoda i komfort. Dodajmy do tego jeszcze szczyptę funkcjonalności i uzyskamy produkt idealny… sofę z funkcją spania.

fot. SITS

LOTTA

3-osobowa sofa LOTTA marki SITS wprowadza nas w stan błogiego odpoczynku. Można tu przysiąść na chwilę, oderwać się od codziennych obowiązków i rozmarzyć się na wyjątkowo wygodnym siedzisku z niezwykle miękkimi poduszkami. Taki relaks w objęciach LOTTY wciąga… Nie chcąc nas wypuścić, sofa proponuje dłuższy odpoczynek na swoim wysuwanym materacu. I tak, w prosty sposób, mebel staje się łóżkiem. Dodatkowej funkcjonalności dodają jej: specjalny pled chroniący przed zabrudzeniem oraz zdejmowana część tapicerki.
Cena: od 8 444 PLN

fot. SITS

PUK

Zaprojektowana przez Niels’a Gammelgaard’a sofa PUK marki SITS, niepostrzeżenie zamienia się w miejsce do spania. Nawet nie zdążymy się obejrzeć, gdy oparcie mebla stanie się częścią rozkładanego łóżka. A co najważniejsze – sofa jedynie nieznacznie zmienia swoje pierwotne wymiary. Dzięki temu, idealnie wkomponowuje się w niewielkie wnętrza. A prosty design zawarty w kubicznej formie mebla dodatkowo podkreśla jego minimalistyczny charakter.
Cena: od 5 394 PLN

fot. SITS

Kategoria: Meble pokojowe
Tagi: , , , ,

Komantarz

*

*

 
Ciekawy artykuł close
Zaprojektuj dom swoich marzeń Imoplan.pl