Nie tylko do kuchni – wiele zastosowań blatów roboczych

Opublikowany: Cze 13 2017 przez admin

Domowa kuchnia nie jest jedynym miejscem, w którym blaty Pfleiderer znajdują zastosowanie. Produkt ten, dzięki swej wytrzymałości i szerokiej ofercie wzorów i wybarwień – doskonale sprawdza się między innymi w hotelach, sklepach, biurach, lokalach gastronomicznych i placówkach medycznych. Co ciekawe – nie zawsze jako tradycyjny blat roboczy.

Kuchenny blat roboczy musi wiele znieść. To na nim siekamy, kroimy, mieszamy, stawiamy gorące naczynia i ustawiamy najróżniejsze produkty. Wielokrotnie w ciągu dnia oblewamy go, brudzimy i czyścimy silnymi środkami chemicznymi… Równie ekstremalnym obciążeniom blaty Pfleiderer poddawane są nie tylko w kuchniach. Wbrew pozorom, produkt ten znajduje zastosowanie – i świetnie się sprawdza – w obiektach o bardzo zróżnicowanym przeznaczeniu.

Gastronomia i sklepy

W galeriach handlowych blaty Pfleiderer stosowane są przede wszystkim jako zabudowy wysp i lad sprzedażowych. W odróżnieniu od płyt laminowanych, nawet długotrwałe i intensywne użytkowanie blatów nie grozi ich uszkodzeniem i starciem powierzchni. Dzięki warstwie ochronnej w postaci laminatu, blaty Pfleiderer są wyjątkowo odporne na zarysowania i drobne uszkodzenia mechaniczne, których nie sposób uniknąć w sklepach odwiedzanych każdego dnia przez wiele osób.

Blaty doskonale sprawdzają się też w lokalach gastronomicznych – pubach, kawiarniach i restauracjach. W tych miejscach mogą wystąpić w funkcji lad barowych, stolików kawowych, a nawet stołów. Jest to możliwe dzięki obecności w ofercie Pfleiderer blatów o szerokości 120 cm, które dostępne są w trzech wariantach: z zaobleniem jedno lub dwustronnym albo bez zaobleń. By stół był gotowy, wystarczy wybrany arkusz przyciąć do pożądanej długości i dokręcić nóżki.

Placówki medyczne

W ofercie Pfleiderer występuje specjalna linia blatów z kolekcji Unico z unikalną powłoką MicroPlus. Pozwala ona na wykorzystanie ich w miejscach o zaostrzonych wymaganiach sanitarnych (na przykład w placówkach medycznych). MicroPlus zawiera bezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego substancje czynne wtopione w powierzchnię (jony srebra), które stanowią stałą i niezawodną ochronę przed drobnoustrojami. Jak dowodzą badania, powłoka ta w porównaniu z innymi materiałami, ma ponad tysiąckrotnie wyższą skuteczność antybakteryjną. Wszędzie tam, gdzie niezbędna jest sterylność, antystatyczność i łatwość utrzymania czystości – w aptekach, laboratoriach, a także gabinetach lekarskich i szpitalach – blaty Pfleiderer sprawdzą się doskonale.

Kategoria: Meble pokojowe
Tagi: , , ,

Komantarz

*

*

 
Ciekawy artykuł close
Zaprojektuj dom swoich marzeń Imoplan.pl