Białe łóżeczko polecane przez gwiazdy

Opublikowany: Wrz 11 2012 przez admin

Oferta mebli dziecięcych Pinio została właśnie poszerzona o łóżeczko Moon. Zostało one  stworzone z myślą o rodzicach szukających niebanalnych rozwiązań, ceniących połączenie wygody, przystępnej ceny i nowoczesnego designu.

W meblach Pinio bez reszty zakochały się gwiazdy. Katarzyna Skrzynecka, Martyna Wojciechowska, Paulina i Natalia Przybysz  to tylko niektóre ze znanych mam, które zdecydowały się na umeblowanie pokoi swoich dzieci meblami tej polskiej marki.

Łóżeczko Moon o wymiarach 120x60cm, nowość w ofercie, posiada trzy poziomy wysokości materaca dzięki dobrze przemyślanej, specjalnej konstrukcji, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca.

Łóżeczko Moon marki Pinio

Na szczególną uwagę zasługuje ciekawa sekwencja otworów zastosowana w łóżeczku, która nadaje mu bardzo świeży i nowoczesny charakter.Bryła wykonana jest w całości z płyty MDF. Niewątpliwym plusem jest możliwość zdjęcia boku – takie rozwiązanie jest korzystne przede wszystkim ze względów finansowych. Łóżeczko rośnie wraz z dzieckiem. Im maluch większy, tym bardziej obniżamy materac. A gdy potrafi już chodzić, zdemontowany bok zamienia łóżeczko w pierwsze łóżko. Maluch może wtedy samodzielnie z niego korzystać. Co więcej, taka modyfikacja zaoszczędzi mu stresu związanego z przeprowadzką do nowego łóżka.

Łóżeczko Moon marki Pinio

Propozycje  Pinio wyróżniają się na rynku niebanalnymi, prostymi formami i unikalnym stylem wykończenia. Każdy element danej kolekcji idealnie współgra z innymi, pozwalając na urządzenie dziecięcego pokoju w sposób bardzo indywidualny, dopasowując poszczególne moduły do wielkości i stylu pomieszczenia. Elementy dodatkowe, dzięki swojej uniwersalności stanowią doskonałe uzupełnienie wszystkich kolekcji.

Doskonale spełnia swoją funkcję jako uzupełnienie kolekcji a także jako samodzielny element. Łóżeczko występuje w kolorze białym.  Można do niego dokupić barierkę. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki.

Kategoria: Meble dla dzieci
Tagi: , , , ,

Komantarz

*

*

 
Ciekawy artykuł close
Zaprojektuj dom swoich marzeń Imoplan.pl