Forum Budowlane » Instalacje gazowe

Jaki piec kondensacyjny do domu?

  • 1 wpisy
  14 czerwca 2017 17:00:23 CEST

  Najlepszy to taki z wysoką efektywnością, który szybko zwórci koszty związane z budową instalacji. Osobiście mogę polecić urządzenia firmy Robur.. to wysokiej jakości sprzęt w rozsądnych stronie dystrybutora można znaleźć więcej informacji o kotłach gazowych: 


  Ten wpis został zmieniony przez userprofile w 14 czerwca 2017 17:10:44 CEST"
  • 103 wpisy
  22 czerwca 2017 15:00:50 CEST
  Witam,

  Jeżeli zastanawia się Pan nad zakupem nowego kotła gazowego, zachęcam do zapoznania się z ofertą produktową marki Junkers. Nasze kotły cechują się solidnym wykonaniem, posiadamy również fachowy i rozbudowany serwis.
  W celu doboru kotła o odpowiedniej mocy polecam kontakt z jednym z autoryzowanych instalatorów marki Junkers, których wyszukiwarkę można znaleźć na stronie . Możliwy jest również kontakt telefoniczny z autoryzowanym serwisem pod numerem infolinii: 801 900 810.
  Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania.
  Pozdrawiam,
  ________________________________
  Konsultant marki Junkers
 • 13 lipca 2017 22:17:48 CEST
  Witam!
  Ja zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy Viessmann na gazowe kotły kondensacyjne z rodziny Vitodens!

  Za pomocą tej technologii gazowe kotły kondensacyjne marki Viessmann osiągają sprawność znormalizowaną do 98%. Ogrzewanie gazowe za pomocą kotłów kondensacyjnych jest dzięki temu wyjątkowo energooszczędne, chroniąc zarówno portfel, jak i środowisko naturalne.

  Palnik gazowy MatriX to kamień milowy w rozwoju techniki grzewczej firmy Viessmann. Dzięki wykorzystaniu siatki MatriX ze stali nierdzewnej wyróżnia się dużą trwałością. Palnik jest odporny na działanie wysokich temperatur.

  Wszystkie kotły kondensacyjne marki Viessmann są obecnie wyposażane w wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej. Technologia ta zapewnia wysoki współczynnik sprawności sięgający 98 procent i wyróżnia się dużą trwałością oraz wysokim stopniem bezpieczeństwa i efektywności eksploatacji. Dlatego firma Viessmann udziela na wszystkie wymienniki ciepła 10-letniej gwarancji.

  Na ewentualne pytania chętnie odpowiem!
  Pozdrawiam!
  • 61 wpisy
  6 września 2017 14:31:45 CEST
  Spójrz sobie na ofertę firmy Termet - mają porządne kotły gazowe, kondensacyjne także. Firma od lat na rynku, ma dobre opinie wśród instalatorów, a ceny bardzo przyzwoite.
 • 17 października 2017 13:04:50 CEST
  Konsultant Viessmann napisał/a:
  Zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy Viessmann na gazowe kotły kondensacyjne z rodziny Vitodens! 

  Witajcie ponownie!

   

  Wracam do wątku, ponieważ wszystkim zainteresowanym zakupem kotła gazowego kondensacyjnego chciałbym przekazać, że 

  Vitodens 100-W uzyskał rekomendację niezależnego stowarzyszenia Which Jako produkt "Best Buy" w kategorii kotły gazowe 2017!.

  Which jest serwisem doradczym non-profit, powstałym w 1957 roku i obecnie skupia 1,5 miliona członków w Wielkiej Brytanii.
  Status "Best Buy" jest przyznawany produktom, które okazały się najlepszym w danej kategorii, na podstawie przeprowadzonych co rok badań opinii klientów. 
  Opinia dotyczy między innymi: jakość wykonania, dostępność części i serwisu, prawdopodobieństwo rekomendacji innym użytkownikom.


  Może taka informacja ulatwi komuś wybór!

  Pozdrawiam!

  • 192 wpisy
  5 grudnia 2017 12:19:30 CET
  Kotły kondensacyjne to obecnie jedno z najbardziej wydajnych energetycznie rozwiązań grzewczych. Aby jednak uzyskać maksymalne oszczędności przy optymalnym komforcie termicznym, należy zadbać o odpowiednią termoizolację budynku, która zapobiegnie stratom ciepła przez okna, ściany i dach. Do izolacji fasad rekomendujemy styropian grafitowy ETIXX, który pozwala zmniejszyć ilość mostków termicznych w warstwie ocieplenia: ,product,204,
  • 4 wpisy
  10 grudnia 2017 11:08:37 CET
  Ile moze kosztowac w miare sensowny piec na gaz?
  • 80 wpisy
  2 stycznia 2018 21:34:31 CET
  agatarak napisał/a:
  Ile moze kosztowac w miare sensowny piec na gaz?

  a powiedz na jaki metraż potrzebujesz ten piec?

  • 103 wpisy
  18 stycznia 2018 16:09:28 CET
  Witam,

  Ceny kotłów marki Junkers oraz wszystkich pozostałych produktów dostępne są w oficjalnym cenniku zamieszczonym na stronie internetowej:
  W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji o kotłach kondensacyjnych marki Junkers z rodziny Cerapur zachęcam do odwiedzenia strony internetowej:
  Chętnie odpowiem na ewentualne pytania.
  Pozdrawiam,
  ________________________________
  Konsultant marki Junkers-Bosch
  • 6 wpisy
  23 lutego 2018 12:45:12 CET

  Ja u siebie od 2 lat mam Kocioł Kondensacyjny polskiej firmy Termet - sprawdza się świetnie. Wydajne urządzenie, automatyczna obsługa. Ogólnie ogrzewanie gazowe ma wiele plusów. Jak się jeszcze kupi kocioł od sprawdzonej firmy to temat ogrzewania będzie się kończył tylko na ustawieniu odpowiedniej dla nas temperatury.

  • 103 wpisy
  24 maja 2018 13:56:00 CEST
  Witam,

  Istotną zaletą wyboru gazowego kotła kondensacyjnego do ogrzewania budynku jest jego bezobsługowa praca. Obsługa kotła sprowadza się wyłącznie do nastawiania zadanej temperatury w pomieszczeniach na regulatorze naściennym. Jest to znacznie lepsza alternatywa dla wszelkiego rodzaju kotłów na paliwa stałe, gdzie wymagana jest praca przy dostarczaniu paliwa oraz częstym czyszczeniu kotła i kotłowni.
  Przy wyborze producenta kotła kondensacyjnego należy również mieć na uwadze jego renomę oraz sprawdzić, czy posiada fachowy i rozbudowany serwis. Autoryzowani Instalatorzy marki Buderus gwarantują dobór i montaż kotła, przeprowadzenie pierwszego uruchomienia oraz w przyszłości pomagają przy wykonaniu okresowych przeglądów technicznych i ewentualnych napraw po okresie gwarancyjnym. Wszystkie czynności serwisowe wykonywane są do 24 godzin od zgłoszenia.
  W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji o naszych kotłach gazowych zachęcam do odwiedzenia strony internetowej:
  Pozdrawiam,
  ________________________________
  Konsultant marki Buderus
  • 33 wpisy
  25 września 2018 09:43:22 CEST
  Pewnie, że warto wybrać kocioł sprawdzonej firmy, wtedy mamy pewność, że kocioł jest wysokiej jakości i będzie działał bezawaryjnie przez wiele lat. Bardzo dobre kotły, produkowane w Europie i z 5-letnią gwarancją ma firma Bongioanni. U nas w firmie, mamy ich kocioł Nebula - działa świetnie, od paru dobrych lat.
 • 25 września 2018 11:40:12 CEST
  Witam, warto właśnie teraz pomyśleć o instalacji kotła kondensacyjnego. Ruszył właśnie program ogólnopolski "Czyste Powietrze", z którego można otrzymać dofinansowanie na to rozwiązanie. Polecam odwiedzić naszą stronę internetową. Nasi doradcy oraz partnerzy handlowi są gotowi służyć pomocą w zdobyciu podstawowej wiedzy o termomodernizacji, jak również uruchomienia procedury przyznania dotacji.

Szybka Odpowiedź